ZAVOLEJTE NÁM: +420 775 512 523 / +420 777 642 223

Tattoo realizace

Co nabízíme

Naše studio a tatér Migel nabízejí všechny možné i nemožné styly tetování - barevné i černobílé, old school, realistické, surrealistické, linie, abstrakci, geometrii, black work. Cokoliv si vymyslíte, my vám vytetujeme.

Bolestivost tetování

"A bude to bolet?" je asi nejčastější otázka každého zájemce o tetování. Odpověď je složitější - záleží na vlastním prahu bolesti každého člověka i na práci každého jednotlivého tatéra. Obecně lze však říci, že jsou místa citlivější a místa "v pohodě". K těm prvním patří hlava, krk, páteř, hrudník a žebra, vnitřní stehna, lýtka, nárty a místa poblíž mízních uzlin. Méně bolestivé v zásadě bývá tetování na pažích, zejména předloktích. Při tetování přes kost můžete pociťovat nepříjemné brnění.
Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že ženy, majíce vyšší práh bolesti, vydrží více. Bolestivost tetování se také může zvýšit, máte-li namožené svaly, jdete-li tedy například na kérku nohy, určitě byste měli předchozího dne vynechat leg day.
Důležité je být na proces psychicky a fyzicky připraven (přecejen se jedná o tisíce malých bodnutí), nestresovat se, nebýt pod vlivem omamných látek (ani v době bezprostředně předcházející – například zbytkový alkohol zvyšuje krvácivost) a při tetování se uvolnit. S tím vám pomůže naše příjemné, takřka rodinné zázemí.

Jak se objednat

Máte-li připravený nebo aspoň přibližně vymyšlený motiv, kontaktujte nás na telefonním čísle / Facebooku / emailu a domluvíme termín konzultace a zároveň prvního sezení. Preferujete-li začínat pouze samotnou konzultací, fixní poplatek za ni činí 1 500 Kč - během konzultace se připraví motiv, domluví termín prvního sezení a je nutné zaplatit zálohu.
U každého tetování požadujeme zálohu ve výši 2 000 Kč, splatitelnou do tří dnů od rezervace termínu. Tato záloha při zrušení termínu v méně než 24 hodinách před tetováním propadá, jinak se při posladním sezení odečítá od celkové ceny tetování. Pokud máte připravený rozsáhlejší motiv vyžadující více sezení (například rukáv, noháv, celá záda), požadujeme zálohu ve výši alespoň 2/3 tetování při první konzultaci – tak budeme všichni mít jistotu, že se i takto rozsáhlý projekt dokončí.

Na co se připravit

Den před tetováním doporučujeme vyvarovat se divočejší párty a přemíry alkoholu, jakož i jiných substancí. Místo, které plánujete potetovat, by mělo být čisté, bez škrábanců a jiných zranění (jizvy by měly být staré minimálně 1,5–2 roky), můžete jej dopředu zbavit chloupků - pokud tak neuděláte, není problém, o vše se postará tatér. Zasílat motiv dopředu není nutností, ale urychlí to přípravu.
Rozhodně nedoporučujeme tetování během nemoci, průběh léčení se tím může zkomplikovat. Nedoporučujeme také tetovat na lačný, ale ani příliš nacpaný žaludek, při delším sezení můžete pociťovat lehkou nevolnost, když se tělo dostává do šoku.
Dále doporučujeme dopředu nakoupit prostředky nutné k úspěšnému vyhojení tetování - dezinfekční mýdlo, hojící krém (Bepanthen či lépe přímo tattoo cream), neparfémované tělové mléko na pozdější mazání.

Hrazení zálohy

Záloha se hradí před termínem, do tří dnů po domluvě termínu, ve výši 2 000 Kč na účet. Při platbě uveďte své telefonní číslo jako variabilní symbol a v komentáři připište jméno – bez těchto údajů se může stát, že záloha nebude spárována s termínem a vaším jménem. Screenshot s provedenou platbou bude vždy vítán.

Jak probíhá konzultace

Když dorazíte v určený čas do našeho studia, budete přivedeni do naší malé kanceláře a tatér pod vaším dohledem vyhotoví návrh tetování - během této přípravy se nebojte ozvat, vzniká obrázek, který na sobě budete mít do konce života. V našem zázemí máte k dispozici i sprchu, pro parné dny a pro případy, kdy dorazíte třeba přímo z práce.
S hotovým návrhem se přesuneme do našeho klimatizovaného tetovacího sálu a návrh ve vhodné velikosti (s ohledem na místo určení) bude pomocí speciální fólie přenesen na vaši vyholenou a dezinfikovanou kůži. Jde o poslední okamžik, kdy se návrh může upravit.

Jak probíhá tetování

S přetisknutým návrhem se pohodlně uvelebíte do našeho tetovacího křesla, tatér připraví barvy, jehly a jiné potřeby a můžeme jít na to. Naše studio při tetování preferuje příjemné hudební či filmové pozadí, můžete si dokonce přinést (na flashdisku) vlastní výběr. Doba tetování je různá, odvíjí se od velikosti motivu; motivy složitější či větší než cca 10×10 cmn zpravidla vyžadují více než jedno sezení. Některé barvy je nevhodné kombinovat začerstva, nejsložitější (a vzhledem ke své hutnosti také nejbolestivější) je barva bílá. Během tetování je samozřejmě možné dělat pauzy, preferujeme jich ale co nejméně, každá pauza vyžaduje hygienické ošetření před i po ní, jakož i nutnost nového, sterilního vybavení.
V samotném závěru sezení bude vaše tetování dezinfikováno a překryto fólií, s níž odejdete domů.

Péče o čerstvé tetování

Naše studio nabízí dva druhy fólie - klasickou ("potravinářskou"), která se na místo aplikuje pomocí náplasti a je nutné ji po minimálně 4, maximálně 10 hodinách sundat, postižené místo (i vaše ruce) jemně opláchnout dezinfekčním mýdlem a trochou vlažné vody, opatrně osušit a čistými prsty namazat malou vrstvou hojivého krému. Existuje spousta různých druhů krémů a každému člověku vyhovuje jiný - určitě se ale vyhněte parfémovaným krémům a krémům na principu vazelíny. Tento proces (umytí, mazání) doporučujeme opakovat dvakrát až třikrát denně po dobu dvou týdnů. Frekvenci upravujte podle míry vysušení daného místa. Pokud svědí a extrémně se loupe, mažete málo, pokud má tendenci mokvat, přestaňte mazat.
Druhou možností je speciální tetovací fólie SupraSorb, za kterou si musíte připlatit 100 Kč, její nová technologie však přináší značné výhody. SupraSorb se aplikuje přibližně půl hodiny po tetování, je voděodolná, prodyšná a na místě zůstává až po dobu šesti dní. O takto ošetřené tetování není potřeba se příliš starat, po sundání fólie by tetování mělo být téměř zahojeno. Ve fólii SupraSorb občas vznikají bubliny naplněné zbytkovou barvou, krví či průhlednou tekutinou vytékající z čerstvého tetování. Jsou-li na kraji, můžete se je pokusit vytlačit, pokud vám ale nepřekážejí, ignorujte je, případně se dá folie sundat, tetování nechat oschnout, umýt antibakteriálním mýdlem a dále se o něj starat jako by fólie nikdy nebyla. V případě jiných komplikací neváhejte nás kontaktovat.
Během prvních dvou týdnů (lhostejno, jakou fólii jste si vybrali) se vyvarujte dlouhému koupání a namáčení místa (déle než 15 minut), sauně, sluníčku a přílišné fyzické námaze.
I když tetování vypadá zahojené, reálná doba úplného vyhojení se počítá na měsíce – proto své téměř ještě čerstvé tetování mažte obyčejným neparfémovaným tělovým mlékem (nebo například kokosovým olejem) minimálně další měsíc. Do budoucna počítejte s nutností tetované místo chránit před sluníčkem opalovacím krémem - tak se vyvarujete přílišnému vyblednutí a rozpytí inkoustu.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Kontaktujte nás na Facebooku (Kings Stars Tattoo Studio Praha) a my vám rádi zodpovíme veškeré dotazy.
Těšíme se na vás, vaš Kings Stars tým!