ZAVOLEJTE NÁM: +420 775 512 523 / +420 777 642 223

O studiu - Kings Stars Tattoo Studio Praha

Představení Kings Stars Tattoo Studio Praha

Tetovací studio Kings Stars Tattoo studio Praha jsem založil na vlastní pěst v roce 2016 jako místo, kde kromě tetování naleznete možnost airbrushe, bodypaintingu a dokonce i kvalitního vyšívání a tisku na textil.
Baví mě tetovat jakékoliv styly, od jednoduchých linií přes složitější motivy, 3D, realistická tetování a cokoliv dalšího, co si dokážete vymyslet. U nás limity neexistují!
Ve studiu, které se nachází v Praze 8, dbáme na hygienu, čistotu a příjemný lidský přístup. Pro tetování na intimnějších místech a v horkých letních dnech pro vás máme k dispozici i sprchu, klimatizace je samozřejmostí.

Představení tatéra Migela

Jmenuji se Michal Jindrák a pocházím z Prahy. Vystudoval jsem SOU Obchodní v Praze, po skončení školy jsem se živil vším možným, ale nakonec mě oslovilo volné grafické umění.
Konkrétně jsem se specializoval na airbrush (malování barvami s pomocí kompresoru a stříkací pistole) a s tím je spojena i má další grafická činnost – bodypainting.
Díky malířským technikám a práci s malířskými nástroji to byl už jen kousek k mému dalšímu uměleckému snu – tetování.

Postupem času se ukázalo, že tetování, tattoo nebo kérka se v mém profesním životě budou vyskytovat a skloňovat častěji, než jsem sám doufal. K zásadnímu zvratu v mé tetovací kariéře došlo, když jsem si založil vlastní tetovací studio v Praze na Libni, kde nabízím kvalitní, moderní a hygienické zázemí, které by měl poskytovat každý tattoo salon v dnešní době. Za každého tatéra by měla mluvit práce, která vydá za tisíc slov, proto koukněte na mé pracovní výsledky a posuďte sami.

Co ještě umím

Vyšivání na textil
Nabízíme zakázkové vyšívání na textil; trika, bundy, mikiny, čepiče, ale realizujeme i samostatné výšivky. Rádi vám pomůžeme s grafickým návrhem, od úpravy až po kompletní návrh, včetně případného zajištění textilu, vše dle vašich představ.
Airbrush & Paintbrush
Airbrush technika neboli americká retuš je ideální grafické řešení pro auto-moto, přilbu, kytaru či skateboard. Aplikace je ale vhodná i do interiérů a exteriérů. Jako motiv malby lze použít vámi dodanou předlohu, případně vám vymyslím či realizuji motiv dle vašich představ.
Bodypainting
Prezentujte se a upozorněte na sebe neokoukaným uměleckým stylem, jako je bodypainting a malování na obličej – facepainting. Tato umělecká show je efektivní propagace nejen pro firmy na veletrhy, autosalony a promoakce, ale také vhodný způsob pro zpestření firemního večírku, chcete-li proto ozvláštnit nudnou firemní párty, narozeninovou oslavu nebo třeba rozlučku se svobodou, neváhejte se nám ozvat.